23 Nisan Özel Kos Turu

%0

Bodrum

2 Gece / 3 Gün


1.GÜN: Bodrum – Kos, Kos Adası Serbest Gün

09:15’te Bodrum Kale Limanından hareket. Kalkıştan en az 1 saat önce Bodrum Kalesi’nin yanındaki limanda check-in işlemlerini yaptıktan sonra feribot ile Kos Limanı`na hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek keyifli deniz yolculuğu ile adaya varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde yürüyüşlü Kos şehir turuna başlıyoruz. İlk olarak adanın en önemli yerlerinden Aziz Yoannis Şövalyelerinin yapmış olduğu Naretzia Kalesini, sonrasında Hamam, Hipokrat ağacı, Cezayirli Gazi Hasan Paşa Camii, Antik Agora, Özgürlük Meydanı, Defterdar Camii, Vergi Kapısı, Arkeoloji Müzesi, Yeni Agora, Helvacılar Sokağı, Eski Cami minaresi ve Antik Şehir bölümünü ziyaret ederek turumuzu tamamlıyoruz.Limana 1, Kos Şehir merkezine 5, tavernalar sokağına 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan otelinizin manzaralı terasında zamanınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Yemekli Yunan Gecesi- Ekstra Dileyen misafirlerimiz; usta ellerin hükmettiği buzuki eşliğinde, komşunun eğlence kültürüne dahil olup, günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz, akşam yemeğinizin keyfini çıkarırken gece yarısına kadar eğlenebileceğiniz Sirtaki Gecesine katılabilir. Yemek menüsünde; 4 çeşit meze, salata, saganaki, balık, meyve ve limitsiz su ve şarap ile canlı müzik dahildir.

2.GÜN: Kos Adası, Serbest Gün

Kos Ada Turu- Ekstra Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Kos Ada Turuna katılabilirler. AdaTuru boyunca;adadaki Türklerin yaşadığı Platani Köyü, Chipari,Antimahia ve Bal üretim tesislerini ziyaret ettikten sonra Dikeos Dağının eteklerinde kurulmuş olan,çam ağaçlarının arasında bir inci gibi parlayan ve misafirlerine eşsiz bir manzara sunanZiaDağ Köyü’ne varıyoruz. Burada  yemek ve serbest zaman için yaklaşık 2 saat zamanımız olacak. Otele dönüş güzergahımız üzerinde Marmari ve Tigaki koyları panoramik olarak görüyor ve otelimize dönerek, günün kalan kısmının keyfini çıkartıyoruz. Tur süresi 6-7 saat.

3.GÜN: Kos Adası Serbest Gün, Kos - Bodrum

Otelde alacağınız kahvaltı sonrası, feribotunuzun kalkış saatine istinaden zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilir, denizin ve sahildeki kafelerin tadını çıkartabilirsiniz. Feribot kalkış saatinden 1 saat önce Kos Limanı’nda hazır olup, pasaport kontrolü sonrasında Bodrum Limanı`na hareket ediliyor. Yaklaşık 1 saat sürecek olan feribot yolculuğu sonunda, Bodrum Limanı’na varışımız ile turumuzu tamamlıyoruz.

(MDMG)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Gidiş-Dönüş Feribot Biletleri
 • 4 Yıldızlı Kosta Palace Hotel’de 2 Gece Oda/Kahvaltı Konaklama
 • Kos Şehir Turu
 • Liman Vergileri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Schengen Vizesi
 • Oteldeki Ekstra Harcamalar
 • Ekstra Turlar (Kos Ada Turu, Yemekli Yunan Gecesi)
 • Öğlen ve Akşam Yemekleri
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)
 • Konaklama Vergisi (Gecelik 3 Euro/Oda)

Pasaportunda K.K.T.C. damgası bulunanlar, Yunanistan’a giriş yapamazlar.

KOSTA PALACE HOTEL 4* Oda Kahvaltı Konaklama Tarihler  İki Kişilik Odada Kişi Başı  Üç Kişilik Oda  Tek Kişi 0-3,99 Yaş 4-11,99 Yaş
 24.04.2020  26.04.2020          

- Standart Odalarda maksimum konaklama 3 Yetişkin veya 2 Yetişkin + 1 Çocuk şeklindedir.

- 2 Yetişkin + 2 Çocuk rezervasyonlarında apart odası verilmektedir.