Aurora Nehir Gemisi ile Ren Nehri

%0

İzmir Çıkışlı

4 Gece 5 Gün


1.GÜN: İzmir - Frankfurt
Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Sun Express Havayolları kontuarı önünde 08.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Sun Express Havayolları`nın, XQ 970 numaralı seferi ile saat 11.35’de Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 13.55’de Frankfurta’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer ediliyoruz. Daha sonra gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz ile 21.00`da seyahatimiz başlıyoruz.

2.GÜN: Mannheim & Speyer (Heidelberg)-Almanya
Sabah saat 06.00`da gemimiz Mannheim limanında durur.
Mannheim:Almanya’da, Ren ve Neckar nehirleri arasında yer alan Mannheim; hareketli bir şehir merkezine, enerjik bir kültürel anlayışa ve çok keyifli alışveriş olanaklarına sahiptir. Almanya’da “Kareler Şehri” olarak da bilinen Mannheim, satranç tahtası benzeri bir yapıya sahiptir. Keşfedebileceğiniz çok sayıda tarihi yapı ve müzelerin yanı sıra, burada kendinizden bir parça bulabileceğiniz “Küçük İstanbul” adında bir tatlıcı da yer almaktadır.

Speyer: Almanya’da en eski yerleşim yerlerinden biri olan Speyer, Roma’nın erken dönemlerinden modern zamanlara kadar uzanan büyüleyici manzaralara sahiptir. Tarihi kiliselerden heyecan verici müze ve sergilere ve Orta Çağ dönemi eserlerine kadar, Speyer’de keşfedecek pek çok farklı şey bulabilirsiniz. Ren Nehri kıyısında yer alan şehir, 11. yüzyıldan kalma Almanya’nın en önemli katedrallerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Bu özel katedralin ve diğer tarihi binaların yanı sıra; şehir merkezinde kurulan ünlü balık pazarı da görülmeye değerdir. Speyer’de ayrıca; lezzetli şarapların tadına bakabilir, doğa yürüyüşleri yapabilir, bisiklet turuna çıkabilir ve geleneksel Alman lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.
Gemimiz 20.00`da limandan hareket eder.

3.GÜN: Strasbourg (Colmar) - Fransa
Sabah saat 07.00`da gemimiz Strasbourg limanında durur.
Strasbourg: Fransa’nın kuzey şehirlerinden olan Strazburg, her yıl pek çok turisti konuk ediyor. Strazburg turları için sizi bekleyen en keyifli tur fırsatlarını hemen yakalamalısınız. Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri ile nüfusu ile oldukça kalabalık olan 7.sıradaki Strazburg şehrini gezmek için doğru yerdesiniz. Alsas ve Bas-Rhin departmanının başkenti olan güzel şehirde gezilecek yerler listenizi hazırlamalı ve tadına bakacağınız lezzetleri not almalısınız.
Gemimiz 22.00`da limandan hareket eder.

4.GÜN: Rüdesheim - Almanya
Öğlen saat 02.00`da gemimiz Rüdesheim limanında durur.
Rüdesheim: Rüdesheim, Almanya’nın Darmstadt bölgesinde yer alan, sevimli ve küçük bir şarap yapım kasabasıdır. Merkezden de görülebilen üzüm bağları, özellikle ilkbahar, yaz aylarının gelmesi ile kasabanın popülerliğini de arttırmaktadır. Rüdesheim’deki en keyifli deneyimlerden biri, küçük bir şarap tadım turu yapmaktır. Üzüm bağları arasında dolaşırken, eğer yanınızda bir rehber varsa, yol boyunca kasabanın tarihini de öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, kendi başınıza gezerken de farklı üzüm bağlarından gelen örnek şarapların tadına bakabilirsiniz.

Gemimiz gece 04.00`da limandan hareket eder.

5.GÜN: Mainz- Almanya- İzmir
Sabah saat 07.00`da gemimiz Mainz limanında durur. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Frankfurt Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Sun Express Havayolları’nın XQ 971 numaralı seferi ile saat 14.55’te İzmir`e hareket. Yerel saat ile 19.05’te Adnan Menderes Havaalanına varış ve turumuzun sonu.

(G)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 5* Aurora Nehir gemisinde 4 Gece 5 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
 • Sun Express Havayolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Frankfurt arası tarifeli seferler ile uçuşlar
 • Havalimanı ve liman vergileri (300 €)
 • Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
 • 5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları
 • Lounge’da yer alan self servis çay / kahve istasyonu
 • Havalimanı liman arası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 12 €)
 • Türkçe rehber eşliğinde düzenlenecek ekstra turlar
 • Kuru temizleme, alışveriş, içecekler gibi şahsi harcamalar
 • Vize Ücreti (Schengen Vizesi)
 • Yurtdışı çıkış harcı

NOT 1: Ekstra tur içerik ve sıralaması ile gemi liman saatleri bilgi amaçlı verilmiş olup; su seviyesi, Kaptan’ın gerekli duyması gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.

NOT 2: Standart olarak belirtilmiş dış kabinlerin pencereleri “açılmaz”, superior dış kabinlerin ise “açılır” pencereleri vardır.

Önemli Bilgiler
Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro fiyatlardır.
Program için Çok girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. Güncel fiyat bilgisi için acentamız ile irtibata geçebilirsiniz.
Erken Rezervasyon Kampanyası!
31 Aralık 2019 tarihine kadar %50 ön ödeme ile rezervasyonlarını kesinleştirecek olan misafirlerimiz için KABİN BAŞI 100 € erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır.
Önemli Not: 1 kat standart dış kabin için erken rezervasyon indirimi geçerli olmayacaktır. Sisteme indirimli fiyatlar yansıtılmıştır.
Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.
Güncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 
 1. Kat Standart Dış Kabin      
 2. Kat Standart Dış Kabin      
 2. Kat Superior Dış Kabin      
3. Kat Deluxe Gerçek Balkonlu Kabin      

Hareket Tarihi