Dalış Turu

%20

Kuşadası

Macera

35 €

28 €


Tur Programı
Dalış turuna katılmak isteyen misafirlerimiz, sabah saat 09:00 -09:45 arası otellerinden alınarak Kuşadası Marina’ dan kalkacak olan teknemize doğru hareket ederler. Profesyonel eğitimli dalgıçlar ve tekne personeliyle tanıştıktan sonra tur programı sabah saat 10.00 da teknenin hareketiyle başlar. Hiç dalmamış ya da çok az dalış tecrübesi olan misafirlere, dalgıçlar tarafından gerekli olan enformasyon verildikten sonra maksimum 5 metreye profesyonel dalgıcınızla birlikte tüplü dalış başlar. Dalış tecrübesini yaşamaya başlayan misafirler , yaklaşık yarım saat boyunca su altı yaşamının nasıl olduğunu keşfetmeye başlarlar. Ayrıca su altı dalışının nasıl bir tecrübe olduğunu yaşamak, dalan misafirleri  snorkel ile izleme şansına sahip  olmak için dalış fiyatının yarısını ödeyerek ( dalmayacak misafir statüsünde ) tura katılabilirsiniz. Profesyonel sertifikalı misafirler resif dalışı da yapabilirler.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Transfer( Çevre otellerden ve konaklama yerlerinden alınış ve geri bırakılış )
  • Tekne ile gösteri ya da resif dalışı --- TEK DALIŞ
  • Öğle yemeği
  • Dalış ile birlikte aynı zamanda yarım gün tekne turu
  • Avrupa Birliği standartlarında bütün dalış ekipmanları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel harcamalar
  • Öğle yemeği sırasında veya teknede alınan içecekler
  • Tur esnasında çekilen fotoğraflar ve videolar

GÖSTERİ DALIŞI ( SHOW DIVE )
 Ya hiç yada çok az dalış deneyimi olanlar için. Başlangıç bilgileri ve sığ su dalışı. Max. 5m. derinlikte ve 30 dakika süresince profesyonel dalış ekibi ile el ele sualtı gezintisini tecrübe etmek için yapılan dalış çeşididir.

RESİF DALIŞI ( REEF DIVE )
 Sertifikalı dagıçlar için bir günlük Resif dalışı sağlar. Tam Avrupa standartlarında dalış ekipmanları. 12 - 18 metre derinliklerde sıcak kaynak suları. 5 - 40 metre arasında değişen derinliklerde resifler.
Dalış bölgelerinde bol çeşitli Akdeniz bitki ve canlı yapısı. Derin, Duvar, Mağara, Gece, akıntı veya kademeli dalış...

Notlar: Dalış profesyonel dalgıçlar eşliğinde yapıldığı için yüzme bilmeyen kişiler dahi gösteri dalışına katılabilirler. Fiyatlar tek dalış için geçerli olan fiyatlardır.

Tur Tipi Tur Günleri Yetişkin (14+)  NOTLAR
Tekne İle Günleri Sorunuz 28.00 €  
Karadan Her Gün 23.00 €