Denizli Nikfer Kayak Merkezi Turu

%0

Aydın Çıkışlı/26Ocak-01Şubat

Günübirlik/Her Haftasonu

TL

TL


Sömester Tatilinde Denizli Nikfer Kayak Merkezine Gidiyoruz
Serpme Kahvaltı ve Öğlen Yemeğinde Mangal(Sucuk Ekmek) Dahildir

Kuşadası’dan saat 07:00’da minibüs duraklarından, Aydın’dan saat 08:10’da Nevzat Biçer parkından  veya Eski otogar içinden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.
Özel serpme kahvaltımızı  almak için Atça Gönülhanı’nda restorantta mola veriyoruz. Sınırsız çayla beraber özel serpme kahvaltımızın tadını çıkarıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Karacasu üzerinden Afrodisias’ı dışardan görerek Tavas üzerinden Denizli Nikfer Kayak Merkezine varıyoruz. Denizli`nin Tavas ilçesi Nikfer Mahallesinde bulunan Kayak Merkezin`de 8 parkurda, 2700 kişi/saat kapasiteyle çalışan 2 telesiyej ve 1 teleski ile siz değerli misafirlerimize keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır.
Kayak merkezine ulaştıktan sonra burda karın tadını doyasıya çıkarmak için akşam saatlerine kadar serbest zaman buluyoruz. İsteyen misafirlerimiz sadece Yupa Turizm için özel olarak sağlanan fiyatlarla ekstra olarak kayak malzemeleri kiralayabilir.
Kayak Malzemeleri Fiyatları: Kayak: 35 TL Bord: 35 TL Kızak: 15 TL  Giysi: 35 TL (2019 fiyatlarıdır, 2020 de değişiklik gösterebilir.)
Grubun acıkma durumuna göre mangal keyfimizi yapıp öğle yemeğimizi yiyoruz.(Sucuk ekmek ve İçecekler dahildir.)
Akşam saatlerinde geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Grubun isteği doğrultusunda Karacasu’da meşhur Karacasu pidesi yiyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra Aydın’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Aydın’daki misafirlerimizi bırakıyoruz, ardından Kuşadası’ndaki misafirlerimizi bırakıyoruz.
Bir başka Yupa Turizm organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz, ve diyoruz ki; 
Bizi Bizimle Gezenlere Sorun, Sonra Karar Verin.  
Not: Hava şartları doğrultusunda tur aracımız kayak merkezine çıkamaz ise orada bulunan minübüsler ile çıkalacaktır. Kişi başı gidiş dönüş fiyat ekstra olarak 20 TL’dir
Bir başka Yupa Turizm organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz, ve diyoruz ki; 
Bizi Bizimle Gezenlere Sorun, Sonra Karar Verin.  
Not: Hava şartları doğrultusunda tur aracımız kayak merkezine çıkamaz ise orada bulunan minübüsler ile çıkalacaktır. Kişi başı gidiş dönüş fiyat ekstra olarak 20 TL’dir.

Afrodisias Hakkında
Aydın ili, Karacasu ilçesi, Geyre Mahallesi sınırları içinde yer alan Aphrodisias Antik Kenti, Menderes (Meander) Irmağı’nın bir kolu olan Dandalaz (Morsynus) Çayı’nın oluşturduğu bereketli vadide, denizden yaklaşık 600 metre yükseklikte bir plato üzerinde yer almaktadır. Tarih boyunca, içinde bulunduğu nehir havzasının doğal özelliklerinden beslenen kentin Antik Dönem’deki en büyük zenginlik kaynağını ise kentin kuzeyinde, Babadağ eteklerinde yer alan mermer ocakları sağlamıştır.
Yerleşim tarihi MÖ 5. bin yıl ortalarına kadar uzanan Aphrodisias, MÖ 6. yüzyılda küçük bir köy görünümünde iken, MÖ 2. yüzyılda Menderes Vadisi`ndeki yoğun şehirleşme döneminde kent devleti (polis) statüsü kazanmıştır. MÖ 1. yüzyılda Roma ile yakın ilişkilere sahip olan Aphrodisias, daha sonra Roma İmparatoru olarak Augustus unvanını alacak olan Octavian tarafından “Tüm Asya’dan kendime bu kenti seçtim.” sözleriyle koruma altına alınmış ve Roma Senatosu tarafından MÖ.39 yılında vergi muafiyeti ve özerklik gibi ayrıcalıklar tanındıktan sonra hızla gelişmeye başlamıştır.

İletişim
Aydın AVCI

0532 760 66 21
0549 414 14 41
0256 213 07 01
0256 614 99 33

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Özel serpme kahvaltı
  • Öğle yemeğinde mangal keyfi
  • Araç içi su ikramı
  • Ulaşım
  • Rehberlik
  • Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel harcamalar
  • Kayak ekipmaları kiralama
  • Akşam yemeği

 

Tur  Tarihleri Yetişkin Ücreti 05-12 Yaş Arası Çocuk 00-05 Yaş Arası Çocuk
26 Ocak 2020 Pazar      
01 Şubat 2020 Cumartesi      

Diğer tur tarihleri için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.