Grand Yazıcı Uludağ

%0

Uludağ

Tam Pansiyon Plus

TL

TL


 Grand Yazıcı Uludağ; Bursa Uludağ 1. Oteller Bölgesi`nde 235 odası ile hizmet vermektedir. Açık büfe olarak hizmet veren restoranında dilediğiniz yemekleri yiyebilirsiniz. Ayrıca kış sporlarının tadını da doyasıya çıkarabilirsiniz.

Otel Özellikleri

• Kış Oteli                 • WI-FI               • Kayak Oteli                 • Doğa Oteli
Kayak Olanakları
Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.
Tesis, 1. Bölge Pistleri`ne 40 m mesafededir.
Zorluk derecesi değişen ve uluslararası standartlara sahip iki pist bulunmaktadır. Bu pistlerden biri 1700 metre diğeri ise 800 metre uzunluğa sahiptir.Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir. Lift çıkışları ekstra ücretlidir. Kayak okulu, kayak hocası, kar motoru kiralama, kayak dersi ve skipass hizmeti ücretli olarak sunuluyor.
Spa / Wellness / Sağlık
Tesiste bulunan kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center 09.00-20.00 saatleri arası hizmet veriyor.

Aktiviteler
Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren oyun salonu ise ücretli olarak hizmet veriyor.
Çocuk/Bebek
Çocuklar için Funky Park Uludağ mini club 15 Aralık cuma günü itibariyle Grand Yazıcı Hotel içerisinde hizmet vermektedir.03-08 yaş arası çocuklar için hizmet vermektedir. Ve ücretlidir.

 

 Oda Tipleri  İki Kişilik Odada Kişi Başı   Tek Kişilik Oda  İlave Yatak 1.Çocuk
 Standart Oda         0-6,99 Yaş Ücretsiz
 Suit Oda       0-6,99 Yaş Ücretsiz
 Connection Oda       0-6,99 Yaş Ücretsiz
 Aile Oda       0-6,99 Yaş Ücretsiz

Detaylı fiyat ve alternatifler için lütfen iletişime geçiniz.