Günübirlik Köyceğiz Dalyan İztuzu Akyaka Tekne Turu

%20

Aydın Çıkışlı

Günübirlik/Her Haftasonu

245 TL

195 TL


Günübirlik Köyceğiz Dalyan İztuzu Akyaka Tekne Turu

HER HAFTASONU
Sabah saat 05.00`da Eski Otogarda siz değerli misafirlerimiz ile buluşup yolculuğumuza başlıyoruz.

Çine`de veya Pınarbaşı’nda alacağımız kahvaltının ardından(extra 35TL) Köyceğiz’e doğru ilerliyoruz. Köyceğizde bizi bekleyen teknemize binip mavi yolculuğumuza başlıyoruz. Köyceğiz Gölü’nden hareket eden teknemiz Sultaniye kaplıcalarını görüyoruz(giriş ekstra) Kaplıcanın Kaunos’lular tarafından bundan iki bin yıl önce açıldığı belirlenmektedir. Çevredeki hastane kalıntıları da bunu doğruluyor.  Büyük banyonun yanından çıkan kaynak suyu da içildiğinde çeşitli iç hastalıklarını iyileştiriyor.
Sultaniye kaplıcalarından ayrıldıktan sonra bir doğa harikası olan Dalyan Kaunos Kanalları`nı geziyoruz. Burada İztuzu plajında denize girme şansımız olacaktır(Plaj giriş ekstra). Plajda tesis ve soyunma kabinleri bulunmaktadır.  Dünyanın en uzun plajlarından birisidir burası.
İztuzu plajında teknede öğle yemeğimizi yiyoruz. Menümüz makarna, salata ana yemek(balık, tavuk, köfteden birini seçiyorsunuz.)İçecekler ekstradır. Daha sonra Sazlıklar arasında yapacağımız yolculukta Lykia Krallari`na ait Kaya Mezarlari`nı seyrederek hikâyelerini dinliyoruz.

Dünyaca ünlü Caretta Kaplumbağalarının görme şansımızda olabilir. Buradan sonra zamanımıza göre Yuvarlakçay veya Akyaka’ya gideceğiz.
Yuvarlak Çay: Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan Yuvarlak Çay, Sandras Dağının kar sularından besleniyor. Son zamanlarda ünü dilden dile yayılan bu şirin yer özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından birisidir. Zira Muğla’da 40 dereceyi bulan sıcaklardan bunalanlar, klimasız doğal bir serinlik fırsatı sunan Yuvarlak Çay’a akın ediyor.
Akyaka: Muğlanın Ula ilçesine bağlı olan Akyaka, Gökova Körfezinin eteklerinde yer alan, yeşille mavinin buluştuğu cennetten bir köşe. Bakir doğası, temiz denizi, yemyeşil dokusu, tarihi bölgeleri ve aktiviteleri ile görülmeye değerdir. Türkiye’de Sakin Şehir (Citta Slow) ağına katılan beldeler arasında yer alan Akyaka, özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğruyor. Buz gibi suyuyla insanı kendine getiren Azmak Çayı ve Gökova Körfezinin masmavi sularının kıyısında, yemyeşil ormanların eteğinde kurulu olan Akyaka bölgenin popüler turizm merkezlerinden. Gezilerimizin ardından akşam saatlerinde Aydın’a geri dönüyoruz.
Bir başka Yupa Turizm organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz, ve diyoruz ki; 

Bizi Bizimle Gezenlere Sorun, Sonra Karar Verin.  

Günübirlik Tekne Turlarımız (Bodrum, Göcek, Fethiye, Köyceğiz, Dalyan, Akyaka, Çeşme, Ayvalık)

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için
Aydın Ofis: 0256 213 07 01 Kuşadası Ofis: 0256 614 99 33

Aydın AVCI: 0532 760 66 21 - 0549 414 14 41

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Otobüs İçi Su İkramları
 • Köyceğiz- Dalyan- İztuzu tekne turu
 • Öğle Yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri Girişleri.
 • Kişisel Harcamalar
 • Kahvaltı (35TL)
 • Akşam Yemeği
 • Teknede Alınan İçecekler
 • Sultaniye Kaplıcaları (7TL)
 • İztuzu Plajı Giriş Ücreti (3TL)

Not: Acente veya rehber gerekli görüldüğü durumlarda tur programına bağlı kalmak koşuluyla, programda değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden YUPA TUR kesinlikle sorumlu değildir.

 

Tur  Tarihleri 30 Kişilik Turda Kişi Başı 20 Kişilik Turda Kişi Başı 8 Kişilik Turda Kişi Başı
  195 TL 235 TL 255 TL

Günübirlik Tekne Turlarımız (Bodrum, Göcek, Fethiye, Köyceğiz, Dalyan, Akyaka, Çeşme, Ayvalık)

NOT! COVID-19 ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA ARAÇLARIMIZ KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR.