Karinna Hotel Convention & Spa

%0

Uludağ

Tam Pansiyon Plus

TL

TL


 

 Karinna Hotel Convention & SPA; Uludağ 2. Oteller bölgesinde 251 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sunmaktadır. Tesis ana restoran, cafe ve 2 adet bar ile misafirlerine üstün hizmet sunmaktadır. SPA & Wellness bünyesinde bulunan kapalı havuz, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, bakım ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Kayak imkanları ve aktivitelerle doyasıya eğlenebilirsiniz. Mini Kulüp ile çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken 1 adet konferans salonu ve 3 adet toplantı salonu ile iş çözümleri üretebilirsiniz.

Otel Özellikleri

SPA Oteli               • Çocuk Dostu Otel                     Kayak Oteli
Kayak Olanakları
5450 metrelik 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej ile 9000 metre uzunluğundaki çeşitli zorluktaki kayak pistlerine ulaşabilirsiniz. Lift çıkışları ekstra ücretlidir. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahildir.
Spa & Welness Olanakları
Kapalı havuz - Çocuk Havuzu - Türk hamamı, Sauna, Bakım ve Masaj - Spa Merkezi.
Aktiviteler
Oyun Salonu - Fitness Center - İnternet Cafe - Bilardo - Alışveriş Merkezi - Elektronik Oyunlar - Atari Salonu. Ayrıca otelde her gün dev şöminede odun ateşi keyfi - After-Ski partileri ve sıcak şarap keyfi - Haftanın 6 günü canlı müzik - Her gece diskoda eğlence - TV ve sinema salonu - Kaptan Köşkü?`nde ise her akşam canlı müzik programı yapılmaktadır.
Çocuk/Bebek
Mini Club                   Çocuk Bakıcısı            Fan Club                Kapalı Çocuk Oyun Bahçesi.

 

 Oda Tipleri  İki Kişilik Odada Kişi Başı   Tek Kişilik Oda  İlave Yatak 1.Çocuk 2.Çocuk
 Standart Oda        0-6,99 Yaş Ücretsiz 0-2,99 Yaş Ücretsiz
 Deluxe Oda       0-6,99 Yaş Ücretsiz 0-2,99 Yaş Ücretsiz

Detaylı fiyat ve alternatifler için lütfen iletişime geçiniz.