Kos & Leros

%0

Bodrum

3 Gece 4 Gün/Bodrum Çıkışlı


 

 3 Gece / 4 Gün Kos & Leros Turu. Kos adasında 1 gece, Leros adasında 2 gece 3*/4* Yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama, bütün feribot biletleri, Kos ve Leros adalarında Şehir Turu ile adalardaki bütün transferler ve Türkçe rehberlik hizmeti dahil.

KOS & LEROS TURU - BODRUM ÇIKIŞLI
KOS-LEROS-LİPİS

1. Gün KOS Şehir Turu

08:15 de Bodrum Cruise Port `ta buluşma.
09:15 `te Bodrum` dan Kos adasına hızlı katamaran ile hareket.
09:45 Kos `a varış ve pasaport işlemlerinin tamamlanması.
10.00  Şehir turumuzda sırasıyla Aziz Yoannis Şövalyelerinin yapmış olduğu Naretzia Kalesini, sonrasında Hamam, Hipokrat ağacı, Cezayirli Gazi Hasan Paşa Camii, Antik agora, özgürlük meydanı, Defterdar Camii, Vergi Kapısı, Arkeoloji Müzesi, Yeni Agora, Helvacılar Sokağı, Eski Cami minaresi ve Antik Şehir bölümünü görerek turumuzu tamamlıyoruz. Serbest zamanımızda deniz kenarındaki tavernalarda leziz deniz ürünleri sizleri bekliyor olacak. Turumuzun sonunda otelimize yerleşiyoruz.
20:30 Yemekli Yunan Gecesi (Ekstra 40€). Usta ellerin hükmettiği buzuki eşliğinde, komşunun eğlence kültürüne dahil olup günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz, akşam yemeğinizin keyfini çıkarırken gece yarısına kadar eğlenebileceğiniz Yunan Gecesine katılabilirsiniz.

2. Gün Leros Turu

Kahvaltı sonrasında otelden çıkış yapıp limana geliyoruz. Limandan katamarana binerek Leros’a geçiyoruz. Leros’ta bizi bekleyen otobüsümüz ile şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Agia Marina, Panteli, Gurna, Lakki, Agios İsiodoros Kilisesi ve Leros adasının en güzel yeri olan Agia Marina ve Panteli’yi yukarıdan gören kaleyi görüp adaya hayran kalacağız. Turumuzun bitiminde otele yerleşip serbest zamanda adanın geri kalan kısımlarını gezebilir ya da kristal sulara kendinizi bırakabilirsiniz. Konaklama Leros’taki otelimizde.

3. Gün Serbest Gün

Lipsi Turu ( Ekstra 45€) Sabah otelden ayrılıp Lipsi adası için yola çıkıyoruz. Limandan feribotla Lipsi adasına yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra varıyoruz. Lipsi merkezi adalar arasında en bakir kalanlardan olduğu için çok kalabalık değil bu yüzden şehir merkezinde kalabilir, deniz kenarında Ege’nin Maldivleri olan Lipsi’nin cam berraklığındaki sularında doyasıya denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada 5 ada turu yapan ve araç yolu olmayan adalara giden küçük teknelerle bu deniz keyfini zirveye çıkarabilirsiniz. Dönüş saatimizde limanda hazır bulunup tekrar feribot ile Leros’a dönüyoruz. Serbest zamanınızda lezzetli yunan yemekleri sizleri bekliyor olacaktır. Konaklama otelimizde.

4. Gün Leros – Bodrum 

Otelimizdeki kahvaltıdan sonra Leros’ta güzel vakit geçirmek için yeteri kadar zamanınız olacak. Bu zaman zarfında ister motosiklet veya araba kiralayıp adayı turlayın ister masmavi denizin tadını çıkarın. Belirlenen saatte limanda buluşup hızlı katamaranla Bodrum’a geçiş yapıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • HIZLI KATAMARAN / FERİBOTLA ULAŞIM ( BODRUM-KOS, KOS-LEROS, LEROS-BODRUM )
 • LİMAN VERGİLERİ
 • TÜRKÇE REHBERLİK
 • 3 GECE  3* / 4*   OTELDE ODA/KAHVALTI KONAKLAMA
 • ADALARDAKİ BÜTÜN TRANSFERLER
 • KOS VE LEROS ADASINDA ŞEHİR TURU

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • YURTDIŞI HARÇ PULU
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ BEDELLERİ
 • SCHENGEN VİZESİ
 • OTELDEKİ EKSTRA HARCAMALAR
 • ÖĞLEN YEMEKLERİ
 • YEMEKLİ YUNAN GECESİ (40€)
 • GÜNÜBİRLİK LİPSİ TURU (40€)

2019 yılı için turlar güncellenme aşamasındadır. Tur tarihleri ve fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.