Le Chalet Yazıcı

%0

Uludağ

Tam Pansiyon

TL

TL


 

Le Chalet Yazıcı; Uludağ 1. Bölge mevkiinde 18 odası ile misafirlerine sıcak bir ortam sunmaktadır. Tesis Ana restoran, A La Carte restoran ve bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Tesiste bulunan masaj imkanları ile rahatlayabilir, kayak imkanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Hafta sonları canlı müzik vb. aktivitelerle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Otel Özellikleri

WI-FI – Kayak Oteli - Aile Oteli
Kayak Olanakları
Uludağ genelinde telesiyej ve teleskilerin tamamında kullanabileceğiniz skipass`i ücretli olarak alabilirsiniz. Kayak odasında mevcut kayak takımlarınızı muhafaza edebilir veya kayak takımı kiralayabilirsiniz. Ücretli olarak kayak eğitimi alabilirsiniz. Lift çıkışları ekstra ücretlidir. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahildir.
Aktiviteler
Tesiste bulunan masaj imkanları ile rahatlayabilir, kayak imkanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Hafta sonları canlı müzik vb. aktivitelerle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

 

 Oda Tipleri  İki Kişilik Odada Kişi Başı  Tek Kişilik Oda  İlave Yatak 1.Çocuk
 Standart Oda         0-6,99 Yaş Ücretsiz
 Pist Manzaralı Oda        0-6,99 Yaş Ücretsiz

Detaylı fiyat ve alternatifler için lütfen iletişime geçiniz.