Otel Fahri

%0

Uludağ

Tam Pansiyon Plus

TL

TL


 Otel Fahri; Uludağ 1. Gelişim Bölgesinde, 62 standart oda ve 2 adet suit ile misafirerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesis; açık büfe olarak hizmet veren Ana Restoranı ve Lobby barı ile misafirlerine birçok lezzet alternatifi sunmaktadır. Tesisin SPA merkezinde bulunan sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan eğlence aktiviteleri ile eğlenebilir, kayak imkanları ve buz pateni ile eğlenceye doyabilirsiniz. Tesisin club`ında eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Otel Özellikleri

• SPA                   WI-FI                   Kayak Oteli
Kayak Olanakları
Uludağ genelinde telesiyej ve teleskilerin tamamında kullanabileceğiniz skipass`i ücretli olarak alabilirsiniz. Kayak odasında mevcut kayak takımlarınızı muhafaza edebilir veya kayak takımı kiralayabilirsiniz. Ücretli olarak kayak eğitimi alabilirsiniz.
Aktiviteler
Tesisin SPA merkezinde bulunan sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan eğlence aktiviteleri ile eğlenebilir, kayak imkanları ve buz pateni ile eğlenceye doyabilirsiniz. Tesisin club`ında eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

 

 Oda Tipleri İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda  İlave Yatak 1.Çocuk
 Standart Oda         0-6,99 Yaş Ücretsiz

Detaylı fiyat ve alternatifler için lütfen iletişime geçiniz.